Stolové podnože

Ručne vyrobené stolové podnože z jaklovej ocele s kompletnou predprípravou pre montáž vrchnej dosky. Kovová konštrukcia je navrhnutá s dôrazom na maximálnu pevnosť pri vysokej záťaži. Povrch stolovej nohy môže mať viacero variácií, a to surovú oceľ bez povrchovej úpravy alebo je k dispozícií farebná škála - čierna, biela, zlatá, bronzová...

na stránku

Nenašli ste to čo ste hľadali?

Napíšte nám alebo zašlite obrázok vašej vysnívanej konštrukcie.

clock

Náčrt a cenovú ponuku obdržíte do 24 hodín.

Ako vybrať najlepší rám a najlepšie kovové nohy pre stôl pre váš projekt?

Obzvlášť obľúbené sú kovové nohy pre stoly pre svoju robustnosť a moderný industriálny štýl, ideálne aj pre tých, ktorí hľadajú kovové nohy pre drevenú stolovú dosku.

Ako vybrať najlepšie kovové nohy pre stôl

1️⃣ Dizajn: Vyberte si dizajn, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru a štýlu. Železné nohy pre stoly sú dostupné v rôznych dizajnoch, od jednoduchých a moderných až po výrazné a kreatívne.

2️⃣ Rozmery: Pri výbere správnej veľkosti rámu stola je dôležité vedieť, aký široký a vysoký má byť váš stôl. Vyberte nohy pre stoly, ktoré sú vhodné pre tieto rozmery. Ak neviete, aká veľkosť je správna, kontaktujte našu zákaznícku podporu.

3️⃣ Funkčnosť: Kovové stolové nohy pre stoly by mali byť stabilné a robustné, aby uniesli hmotnosť stola a zaručili bezpečnosť. Zvážte, či potrebujete nohu bez alebo s dvoma spevňovacími tyčami pre väčšiu stabilitu a lepšiu podporu pre vaše kovové nohy stola.

V MetaloPro vždy nájdete vysoko kvalitné a spoľahlivé kovové nohy pre stoly a pre váš DIY projekt. Ak nenájdete to, čo hľadáte, môžeme vyrobiť nohy na mieru. Kontaktujte nás na info@steelbro.sk.

Sú vaše stolové nohy vhodné na vonkajšie použitie? Ak máte záujem používať naše železné nohy pre stôl aj vonku, odporúčame kontaktovať našu podporu. Pred aplikáciou konečnej povrchovej úpravy môžeme nohy pozinkovať alebo ošetriť antikoróznou povrchovou úpravou, aby sme im zabezpečili väčšiu odolnosť proti poveternostným vplyvom ako korózia a voda. Tým sa zabezpečí dlhšia životnosť stolových nôh vonku a dlhšia funkčnosť.

Ako riešiť nerovnú podlahu? Ak máte nerovnú podlahu a obávate sa, že váš stolový rám s kovovými nohami bude nestabilný tak máme pre vás riešenie. Pri veľkej časti naších produktov si viete zvoliť rektifikáciu s ktorou si viete doladiť výšku separátne pre každú stolovú nohu.

winner

Kvalitné materiály

Kvalita materiálov je u nás na prvom mieste, preto sa snažíme vyberať materiály od zaručených dodávateľov.

settings

Výroba na mieru

V prípade že Vám nevyhovuje portfólio našich výrobkov vieme vyrobiť produkt priamo pre Vás podľa vaších požiadaviek.

slovakia

Slovenský výrobca

Všetky naše výrobky sú vyrábané priamo na Slovensku a z najlepších lokálnych materialov.

engineer

Profesionálny tím inžinierov

Skúsený inžiniersky tím s obrovským množstvom skúseností a zručností ktorý vám rád pomôže a poradí.

©MetaloPro 2024. Všetky práva vyhradené.