Set stolových nôh | Stolové podnože Capella

Možnosť úpravy na mieru
slovakia Slovenský výrobca
Cena za: 2 ks.
239,00 € s DPH
Veľkosť
Výška A (65-85cm)
Šírka B (60-110cm)
Check Výroba na mieru - dodanie do 21 - 28 dní
paypal mastercard visa google-pay klarna stripe

Potrebujete pomôcť alebo poradiť ?

Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete špecialne upraviť produkt neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme.

Set stolových nôh Capella, ručne vyrobený na Slovensku s dôrazom na detail a kvalitu, vyniká svojou jednoduchosťou a moderným dizajnom v tvare "U". Vyrobené z odolnej ocele DC01 s joklovým profilom 50x30 mm a hrúbkou steny 1,5 mm, tieto nohy zaručujú stabilitu a dlhú životnosť. Materiál spĺňa všetky medzinárodné normy ISO, čo zaručuje jeho vysokú kvalitu a odolnosť.

Vďaka svojmu minimalistickému vzhľadu sú vhodné pre rôzne typy interiérov a štýlov, najmä pre jedálenské, pracovné či konferenčné stoly. Vybrať si môžete nielen z viacerých možností povrchovej úpravy – od surovej ocele pre industriálny vzhľad, cez klasickú čiernu či bielu, až po luxusnú zlatú alebo chrómovú, prípadne priesvitný lak – ale aj z rôznych výšok a šírok, aby ste si vytvorili stôl presne podľa vašich predstáv. S kompletnou predprípravou pre montáž vrchnej dosky, vrátane montážnych otvorov s priemerom Ø5.3 mm, je ich inštalácia jednoduchá a rýchla. 

Set stolových nôh Capella je dokonalým základom pre váš vysnívaný stôl, ktorý splní nielen vaše estetické, ale aj pevnostné požiadavky.

 • Cena za
  2 ks.
 • Material
  Kov - DC01
 • Rozmer profilu
  50x30 mm
 • Hrubka steny profilu
  1,5 mm
 • Priemer montážnej diery
  Ø5.3 mm
©MetaloPro 2024. Všetky práva vyhradené.